Hakkımızda

Hisar Polat İnşaat güvencesi ile Calm City Göktürk Konutları

Değerli hissedarlarımız, iş ortaklarımız, çalışma arkadaşlarımız ;

Öncelikle, ülkemizin aydınlık geleceği için yüklenmiş olduğunuz sorumluluğu layıkıyla yerine getirme noktasında  sarf ettiğiniz çaba ve kattığınız değerlerin ne kadar kıymetli olduğunu söylemek istiyorum.  Hisar Polat ailesi olarak biz de bu sorumluluk bilinciyle 20 yılı aşkın süredir kesintisiz bir şekilde ülkemiz için çalışıyor, projeler üretiyoruz.

Bizi bugünlere taşıyan memleketimiz ve halkımız için bizim de en büyük gayemiz güvenli, modern, lüks ve rahat yaşam alanları sağlayarak yaşam kalitesini arttırmak. Çevreye ve insana duyduğumuz saygıdan ileri gelen ilkelerimizden ve etik değerlerimizden ödün vermeden bu gayemizi gerçekleştirmeye çabaladık ve bundan sonra da aynı hassasiyetlerle yolumuza devam edeceğiz.

Kurulduğumuz günden bu yana projelerimizde yeniliklere uyum sağlayarak ve kaliteden ödün vermeden hep en iyisine ulaşmayı hedefliyoruz. Topluma karşı sorumluluğumuzun da farkındayız. Bu nedenle ilerleyen zamanlarda sadece inşaat projeleriyle değil eğitim ve çevre konularında da topluma katkıda bulunmayı diliyor ve umut ediyoruz.

Ülkemiz için çalışan, üreten ve yatırım yapan siz kıymetli iş insanlarımızdan aldığımız destek ile biz Hisar Polat olarak yeni yatırımları ve projeleri hayata geçirmeye, istihdam sağlamaya devam edeceğiz.

Bağlı olduğumuz etik değerler ve inandığımız ilkeler çerçevesinde uzun yıllardır öz veriyle çalışan hissedarlarımıza, iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyor ve ülkemiz için barış, sağlık esenlik dolu günler diliyorum.

HUZURUN YENİ ADI

Doğa ve Ayrıcalık: Göktürk'ün Yeni Efsanesi